Raksts

UZ TIKŠANOS IBC2018 TELIA STENDĀ 14.D37 NO 14.-18.SEPTEMBRIM

17 Aug 2018

IBC ir vadošais ikgadējais apraides industrijas pasākums Eiropā, kurā tiek noteiktas tendences video industrijā, izcelti vairāki vadošie nozares spēlētāji, kā arī tas kalpo par pamatu ilgtermiņa sadarbības attiecību veidošanai. Telia Media Services ietver video mākoni un CDN platformu, ieskaitot radošu pašapkalpošanās piedāvājumu, pielāgotu risinājumu un īpašas attīstības iespējas. IBC un Telia Media Services ir ideāli saderīgi!

Un atkal mēs lepojamies paziņot par mūsu līdzdalību IBC2018, kas ir atskaites punkts mums pašiem, mūsu partneriem un klientiem. Bet vissvarīgākais ir tas, ka mēs vēlamies turpināt mācīties un sadarboties ar vadošajiem tehnoloģiju piegādātājiem to attiecīgajās jomās, mēs vēlamies, lai mūsu pašreizējie un nākamie partneri piedalītos mūsu ceļvedī, lai mēs varētu pievienot vēl lielāku vērtību saviem klientiem un partneriem ar novatoriskiem OTT spēlētājiem.

Apmeklējiet mūs IBC2018 14.halles D37 stendā, lai uzzinātu vairāk par mums vai lai vienkārši ar mums patērzētu un iemalkotu kādu dzērienu!

Izstādes laikā Telia Media Services komanda kopā ar Telia Latvija vadību tiksies ar esošiem un potenciāliem klientiem un sadarbības partneriem. Lai norunātu tikšanos ar mums, lūdzu, atstājiet savus kontaktus Telia IBC profilā, pievienojot mūsu stendu saviem izstādes apmeklējuma plāniem. Mēs apsolām savlaicīgi sazināties ar katru no jums!

Varat nosūtīt arī pieprasījumu tikties, aizpildot kontaktinformācijas veidlapu, ja tas jums šķiet ir ērtāk.