Raksts

TELIA SAŅEM ATZINĪBU LIAA “EKSPORTA UN INOVĀCIJAS BALVA 2017” KONKURSĀ

08 Dec 2017

Vakar, 7.decembrī svinīgā ceremonijā tika paziņoti Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Ekonomikas ministrijas rīkotā konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2017” laureāti, kurus sveica konkursa patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Starp konkursa laureātiem bija arī Telia Latvija, kura saņēma atzinības rakstu kategorijā “Inovatīvākais produkts” par savu mākoņskaitļošanas vidē balstītu videoplatformu un rīku video satura izplatīšanai Telia Cloudy CDN.

Konkurss “Eksporta un inovācijas balva” tiek rīkots jau trīspadsmito gadu, un šogad tam tika iesniegti 107 pieteikumi no uzņēmumiem visā Latvijā.

Konkursa mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē. Konkursa pretendentu vērtēšana norisinājās divās kārtās. Pirmajā kārtā žūrijas komisija vērtēja uzņēmēju sniegto informāciju pieteikuma anketās. Otrajai kārtai izvirzītos uzņēmumus žūrijas komisija apmeklēja klātienē.