Kāpēc Telia

1Konsultācijas piemērotāko plānu izvēlei

2Integrācija ar Jūsu esošo AD infrastruktūru

3Ieviešanas atbalsts

4Telia klientu atbalsta nodaļas palīdzība 24/7

Office 365 ir piemērots mūsdienīga uzņēmuma darba vajadzībām

Tas ir jau pazīstamais Office, bet to papildina rīki, kas palīdz labāk strādāt kopā, lai varat izdarīt vairāk — jebkurā brīdī un jebkurā vietā.


  • Vienmēr jaunākā versija


  • Zemas ieviešanas izmaksas


  • Strādājiet, lai kur jūs atrastos


  • Labāks darbs kopā


  • Kontrole par datu drošību

Microsoft 365 un Office 365 plāni un izcenojumi

Cenas ir norādītas bez PVN (21%)

Papildu informācija

Mākonī bāzētais biroja programmatūras risinājums Office 365 balstās uz Microsoft Office, Skype, Exchange un SharePoint tehnoloģijām, veidojot integrētu biroja programmatūras, biznesa klases e-pasta, interneta lapas, kopdarbības vides un tiešsaistes saziņas risinājumu. Office 365 galvenā priekšrocība ir spēja ātri un bez lielām sākotnējām investīcijām neliela izmēra uzņēmumiem piekļūt tām programmām un rīkiem, kas iepriekš bija pieejami tikai lielajām kompānijām.

Exchange Online ir profesionāls biznesa pasts, kurā nekad nebūs mēstuļu. Jūsu datorā instalētā Outlook lietojumprogramma ļaus gan tiešsaistē, gan mobilajās ierīcēs piekļūt ziņām, sarunām, uzdevumiem un grafikiem no dažādām ierīcēm un no jebkuras vietas.

Struktūrvienību vai darba grupu darba organizācija nekad nav bijusi tik vienkārša. Ātra un viegla vietņu veidošana programmā Share Point Online palielina darba efektivitāti. Papildus sadarbības iespējai projektos lietojumprogramma atvieglo dokumentu – rēķinu, formulāru, iesniegumu par atvaļinājumu – apriti. Tīmekļa vietnēs papildus dokumentu bibliotēkām var iestatīt arī dažādas lietotnes, piemēram, laika asi ar uzdevumiem, diskusiju tabulu, forumu un pat īpašu pastkasti ar kalendāru!

Uzņēmuma dokumenti vienā vietā? Tas ir iespējams ar OneDrive for Business. Virtuālajā diskā var droši uzglabāt datnes. Gan OneDrive, gan arī SharePoint Online ir rezerves kopijas Microsoft serveros. Piekļuve dokumentiem ir iespējama jebkurā brīdī un jebkur, bet, pateicoties sinhronizācijai ar jūsu ierīcēm, datnes vienmēr tiek atjauninātas pat tad, ja strādājat bezsaistes režīmā.

Mūsu klientu ieguvumi