Raksts

RĪGĀ PIEEJAMI TIEŠI UN NEPASTARPINĀTI OPERATORA LĪMEŅA SAVIENOJUMI AR PASAULĒ VADOŠAJIEM MĀKOŅPAKALPOJUMU SNIEDZĒJIEM

15 Mai 2018

2018.gada 7.maijā Telia Company grupas uzņēmums Telia Carrier paziņoja par pakalpojuma Cloud Connect sniegšanu, kas ļauj klientiem tieši un nepastarpināti pieslēgties to infrastruktūrai, kas izvietota pie vadošajiem mākoņpakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē. Pakalpojums Telia Carrier tīklā ir pieejams vairāk nekā 150 PoP (piekļuves punktos/Points-of-Presence), tai skaitā divos Rīgā, un nodrošina operatora līmeņa sniegumu, uzticamību un drošumu lietotājiem, strādājot ar datiem un sistēmām, kas izvietoti t.s. mākonī. Cloud Connect ir jaunākais Telia Carrier datu pārraides pakalpojumu portfeļa papildinājums, kurā ietilpst arī Interneta un nomāto maģistrālo līniju nomas vairumtirdzniecības pakalpojumi.

Par Telia Carrier un Telia Latvija

Telia Carrier ir pasaulē vadošais Internet vairumtirdzniecības un nomāto maģistrālo datu pārraides līniju pakalpojumu sniedzējs pasaulē (avots – Dyn Reserch vispasaules maģistrālo tīklu analīze). Uzņēmums nodrošina sakarus visā pasaulē, uzturot savu optisko šķiedru sakaru tīklu Ziemeļamerikā, Eiropā, Āzijā un Vidējos Austrumos ar vairāk kā 230 piekļuves punktiem, nodrošinot pēc iespējas ērtāku pakalpojumu saņemšanu neatkarīgi no klienta atrašanās vietas.

Telia Latvija ir Telia Company meitasuzņēmums Latvijā, kas nodrošina klientiem telekomunikāciju un mākoņskaitļošanas, kā arī CloudConnect un citus Telia Carrier sniegtos pakalpojumus, kā arī nodrošina divus Telia Carrier klātbūtnes punktus Rīgā. Par iespējām abonēt CloudConnect vai citus pakalpojumus, lūdzam sazināties ar Telia Latvija pārdošanas speciālistiem, rakstot e-pastu uz sales@telia.lv

Vairāk lasiet www.teliacarrier.com