Raksts

JURISTS ABC: TELIA MĀKOŅPAKALPOJUMI ĻAUJ BŪT MOBILIEM UN NEIEROBEŽOTIEM

01 Jūn 2018

“Jurists ABC” jau 10 gadus sniedz juridiskos pakalpojumus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Tajā strādā pieredzējuši profesionāļi, kuri veic tiesvedības procesu vadību un uzņēmumu pārstāvniecību, nodarbojas ar parādu atgūšanu, kā arī konsultē uzņēmējdarbības uzlabošanā. Uzņēmuma veiksmes atslēga slēpjas individuālu risinājumu izstrādē atbilstoši ikviena klienta problēmsituācijai.

Progresīvs uzņēmums izmēģina jaunas tehnoloģijas un risinājumus

“Ņemot vērā darba specifiku, mūsu speciālistiem ir būtiski piekļūt datiem neatkarīgi no savas atrašanās vietas. Tas bija viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ bija nepieciešamas pārmaiņas,” stāsta Toms Ritums, “Jurists ABC” projektu vadītājs.

“Ar Telia sadarbību uzsākām 2016.gadā, kad pēc tirgus izpētes, apzinot Latvijas uzņēmumus, kuri piedāvāja līdzvērtīgu risinājumu, pieņēmām lēmumu par labu sadarbībai ar Telia, ņemot vērā Telia izdevīgo piedāvājumu, kā arī profesionālo komunikāciju,” turpina Toms Ritums, “Mums bija svarīgi izmēģināt pakalpojumu un saprast, kā tas darbojas, ko Telia arī piedāvāja. Papildus tam jāmin veiksmīgā komunikācija ar Telia darbiniekiem – tie ieinteresēti piemeklēja mūsu vajadzībām piemērotāko risinājumu, pārzināja savu pakalpojumu, tādējādi ieviešot uzticību.” Pēc Rituma teiktā, tehnoloģiju ziņā mākoņpakalpojuma ieviešana bija visai liels izaicinājums, taču, sadarbojoties ar Telia speciālistiem, pārmaiņas noritēja ļoti veiksmīgi. Šobrīd uzņēmums izmanto ne tikai Telia virtuālos resursus, bet arī mākonī bāzētos Microsoft Office 365 plānus.

“Mēs sevi uzskatām par progresīvu uzņēmumu, kas nebaidās izmēģināt jaunas tehnoloģijas un vienmēr meklē jaunus risinājumus sava darba efektivitātes paaugstināšanai, tādēļ sadarbība ar Telia šķita pašsaprotams solis,” uzsver Toms Ritums.

Lielākais ieguvums – mobilitāte un neierobežotība

Kā lielāko šīs sadarbības ieguvumu Toms Ritums min darbinieku neierobežotību darba vietas izvēlē, kā arī vēl ātrāku reaģēšanas spēju uz klienta vajadzībām: “Attālināta darba iespējas mums kā darba devējam ne tikai ļauj būt pievilcīgam mūsu darbinieku acīs, bet arī nenoliedzami  uzlabo attiecības ar klientiem.”

“Izmantojot datu uzglabāšanas iespēju mākonī, nav nepieciešams papildu aprīkojums. Turklāt, mūsu tehnoloģiskās jaudas ir atkarīgas no mūsu darbinieku skaita, tāpēc zinām, ka nepieciešamības gadījumā Telia to var vienkārši palielināt,” teic Toms Ritums.

Vairāk par Jurists ABC