Blogs

AUGSTSKOLA RISEBA SADARBOJOTIES AR TELIA VEICINĀS JAUNĀKO VIDEO SATURA RADĪŠANAS UN IZPLATĪŠANAS TEHNOLOĢIJU IZMANTOŠANU

Šī gada sākumā RISEBA ar Telia Latvija uzsāka sadarbību, kuras ietvaros uzņēmuma speciālisti konsultēs studentus par jaunāko 360° video tehnoloģiju izmantošanu un video satura izplatīšanu globālā satura piegādes tīklā (Content Delivery Network).

Lasīt

UZ TIKŠANOS IBC2018 TELIA STENDĀ 14.D37 NO 14.-18.SEPTEMBRIM

Arī šogad lepojamies paziņot par savu dalību IBC 2018. Izstādes laikā Telia Media Services komanda kopā ar Telia Latvija vadību tiksies ar esošajiem un potenciālajiem klientiem un partneriem.

Lasīt

LAIPNI LŪDZAM TELIA MEDIA SERVICES

Ir pienācis laiks iet tālāk. Mūsu video platformā ir iekļautas ļoti daudz jaunas taustāmas un netaustāmas, mākonī bāzētās un „uz zemes balstītas”, pielāgotas un vispārējas pieejamības īpašības, un tādēļ mūsu iemīļotais „Cloudy CDN” zīmols vairs pilnībā neatspoguļo mūsu patieso piedāvājumu klāstu. Sakām ardievas „Cloudy CDN”, laipni lūdzam Telia Media Services!

Lasīt

JURISTS ABC: TELIA MĀKOŅPAKALPOJUMI ĻAUJ BŪT MOBILIEM UN NEIEROBEŽOTIEM

"Ērta, ātra tehnoloģisko resursu pieejamība, mobilitāte un neierobežotība - tie ir lielākie Jurists ABC ieguvumi, izmantojot mākoņskaitļošanas risinājumus," teic Jurists ABC uzņēmuma pārstāvis Toms Ritums.

Lasīt

RĪGĀ PIEEJAMI TIEŠI UN NEPASTARPINĀTI OPERATORA LĪMEŅA SAVIENOJUMI AR PASAULĒ VADOŠAJIEM MĀKOŅPAKALPOJUMU SNIEDZĒJIEM

Pateicoties Telia Carrier jaunajam Cloud Connect pakalpojumam, tagad arī Rīgā pieejami tieši un nepastarpināti operatora līmeņa savienojumi ar pasaulē vadošajiem mākoņpakalpojumu sniedzējiem.

Lasīt