Telia ir jaunās paaudzes telesakaru operators Latvijā

Mūsu stāsts

Mūsu inovatīvie, drošie un elastīgie biznesa risinājumi palīdz tūkstošiem klientu būt savienotiem ar visu, kas viņiem ir svarīgs, un tieši tā, kā tas viņiem ir vajadzīgs. Esam daļa no Telia Company – jaunās paaudzes telekomunikāciju uzņēmuma – un ik dienu apkalpojam miljoniem klientu vienā no komunikāciju ziņā vispieejamākajiem reģioniem pasaulē. Mēs esam kļuvuši par digitālās ekosistēmas centru, dodot iespēju cilvēkiem, uzņēmumiem un visai sabiedrībai kopumā būt pieejamiem un sazināties katram piemērotā veidā 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā un 365 dienas gadā.

Piekļuves brīvība

Sākot ar programmatūras licenču nomu, kas dod iespēju strādāt ar jaunākajām programmatūrām, un beidzot ar drošiem biznesa līmeņa datu uzglabāšanas risinājumiem, Telia pakalpojumi vienmēr tiek izstrādāti tā, lai uzņēmumiem būtu iespēja izmēģināt un izmantot tos bez ilgtermiņa līgumiem vai saistībām.

Nepārtraukts inovāciju ceļš

Apliecinājums tam, ka Telia nemitīgi virzās uz priekšu, ir Telia Cloudy jaunās paaudzes pakalpojumi. Telia Cloudy piedāvā biznesa līmeņa mākoņrisinājumus pēc principa “maksā tikai par to, ko izmanto”. Mēs vienmēr esam gatavi radīt īpašus risinājumus prasīgiem klientiem. Jūs vienmēr varat paļauties uz mūsu sertificētajiem profesionāļiem, kuri palīdzēs jums spert jebkuru soli virzienā uz augsta drošības līmeņa mākoņa infrastruktūru.

Globāls spēks

Latvijā Telia ir bijis uzticams partneris daudziem vietējiem un starptautiskiem uzņēmumiem biznesa tehnoloģiju segmentā. Uzņēmums darbojas kopš 1992. gada un tas pilnībā pieder Telia Company - vadošajam telekomunikāciju uzņēmumam Ziemeļvalstīs un Baltijā.

Uzzināt vairāk par Telia Company

Attīstība

Timeline

timeline-mobile-lv19921999200120032005200620072008200920112012201320142015201619961998UZŅĒMUMA DIBINĀŠANAS GADSTiek izveidots pirmais starp-tautiskais Internet pieslēgums LatvijāUzmanības centrā - datu komunikāciju in Internet risinājumiTelia viens no 3 vadošajiem Internet pakalpojumu sniedzējiem LatvijāTelia grupa paplašina optis-ko kabeļu tīklu Baltijā, t.sk. LatvijāTop Latvijas Internet apmaiņas punkts, Telia viens no dibinātājiemPamattīkls sasniedz 1 Gbps ātrumuTelia veic simtiem platjoslas Internet pieslēgumu ierīkošanu Latvijas bibliotēkās projekta Trešais tēva dēls ietvaros. Projektu atbalsta Bila un Melindas Geitsu fondsTiek izbūvēts optisko kabeļu tīkls Rī un citās Latvijas pilsētāsTop jaunas paaudzes VoIP pakalpojumsStarptautiskā Internet kapacitāte sasniedz 10 GbpsTelia atklāj vienu no modernākajiem datu centriem BaltijāTiek ieviests IPv6 standartsTiek pabeigts optisko šķiedru kabelis, kas sķērso LatvijuTelia iegūst ISO/9001 sertifikātuTiek izveidoti Telia Carrier klātbūtnes punkti LatvijāTelia uzsāk jaunas paaudzes mākoņpakalpojumu sniegšanuTelia iegūst ISO/27001 sertifikātuCLOUDY kļūst par vienoto zīmolu mākoņskaitļošanas pakalpojumiem. Zīmols ir reģistrēts EUTelia sadarbī ar Telia Company attīsta Carrier Ethernet standarta datu rraides pakalpojumusTelia Latvija aktīvi piedalās grupas tehnoloģiju attīstības un inovāciju procesos, īpaši mākoņpakalpojumu jomāCLOUDY Servers vislabāk atpazīstamā Telia mākoņpakalpojuma pamatā tiek ieviests atvērtā koda Apache CloudStack programmatūras risinājums
timeline-lv20162015201420132012201120092008200620052003200119991998199619922007UZŅĒMUMA DIBINĀŠANAS GADSTiek izveidots pirmais starptautiskais Internet pieslēgums LatvijāUzmanības centrā - datu komunikāciju un Internet risinājumiTelia – viens no 3 vadošajiem Internet pakalpojumu sniedzējiem LatvijāTop Latvijas Internet apmaiņas punkts, Telia viens no dibinātājiemPamattīkls sasniedz 1 Gbps ātrumuTelia veic simtiem platjoslas Internet pieslēgumu ierīkošanu Latvijas bibliotēkās projekta Trešais tēva dēls” ietvaros. Projektu atbalsta Bila un Melindas Geitsu fondsTiek izbūvēts optisko kabeļu tīkls Rīgā un citās Latvijas piltāsTop jaunas paaudzes VoIP pakalpojumsStarptautiskā Internet kapacitāte sasniedz 10 GbpsTelia atklāj vienu no modernākajiem datu centriem BaltijāTiek ieviests IPv6 standartsTiek pabeigts optisko šķiedru kabelis, kas sķērso LatvijuTelia iegūst ISO/9001 sertifikātuTiek izveidoti Telia Carrier klātbūtnes punkti LatvijāTelia uzsāk jaunas paaudzes koņpakalpojumu Telia iegūst ISO/27001 sertifikātuCLOUDY kļūst par vienoto zīmolu koņskaitļošanas pakalpojumiem. Zīmols ir reģistrēts EUTelia sadarbībā ar Telia Company attīsta Carrier Ethernet standarta datu pārraides pakalpojumusTelia Latvija aktīvi piedalās grupas tehnoloģiju attīstības un inovāciju procesos, īpaši koņpakalpojumu jomāCLOUDY Servers – vislabāk atpazīstamā Telia koņpakalpojuma – pamatā tiek ieviests atvērtā koda Apache CloudStack programmatūras risinājumsTelia grupa paplašina optisko kabeļu tīklu Baltijā, t.sk. Latvijā

Telekomunikāciju ēra

Interneta ēra

Mākoņskaitļošanas ēra

Nowadays delivering best-in-class cloud and telco services to most demanding costumers in Baltics and beyond

We are the New Generation Telco!

Mūsu komanda

Mikus Ozols

Izpilddirektors

#CEO #LEADERSHIP

Mārtiņš Paurs

Komercdirektors

#CCO #SALES

Kristaps Blūms

Tehniskais direktors

#CTO #IT

Edgars Jansons

Finanšu direktors

#CFO

Svetlana Nazarkeviča

Tirdzniecības direktore

#sales

Māris Podinskis

Vecākais pārdošanas vadītājs

#sales

Norberts Osītis

CDN un datu  centra pakalpojumu vadītājs

#NPD

Jānis Ikaunieks

PAKALPOJUMU VADĪTĀJS | VIDEONOVĒROŠANA

#NPD

Ilgvars Bakmanis

Tirdzniecības atbalsta vadītājs

#SALESSUPPORT

Zigmārs Brants

IT DAĻAS VADĪTĀJS

#IT

Raivis Kapteinis Miezeris

Mākoņpakalpojumu infrastruktūras pārvaldnieks

#IT

Elīna Miezīte

Tirdzniecības atbalsta speciāliste

#SALESSUPPORT

Līga Lazdāne

Tirdzniecības atbalsta speciāliste

#SALESSUPPORT