1Centralizēta un attālināta pārvaldība

2Ģeogrāfiski dažādas atrašanās vietas - risinājums viens

3Piekļuve kamerām no mobilajām ierīcēm

4Augsti drošības standarti ierakstu glabāšanai

Videonovērošana kā mākoņpakalpojums

Ērts un drošs risinājums:


  • Uzņēmumiem ar vairākām filiālēm

  • Mazumtirdzniecības ķēdēm

  • Sezonas biznesam

  • Mazajam biznesam

  • Personāla uzraudzībai

Pakalpojuma apraksts

tc-devices-icon-black-700px

Ērta piekļuve videonovērošanas platformai

Pakalpojumu iespējams lietot 24x7x365 režīmā. Videonovērošanas platformai iespējams piekļūt, izmantojot dažādas iekārtas - datorus, planšetes, kā arī mobilās ierīces, lejupielādējot bezmaksas mobilo aplikāciju. Ir iespējama attālināta kameru parametru konfigurēšana un video ierakstu pārvaldība.

security_ts_icon_700px_b

Drošs un uzticams risinājums

Telia, kā viens no vadošajiem mākoņskaitļošanas pakalpojuma sniedzējiem Latvijā, videonovērošanas pakalpojuma nodrošināšanā izmanto kvalitatīvās Ubiquiti iekārtas un lietošanā ērtus tehniskos risinājumus. Apvienojot abu uzņēmumu labākās īpašības, mēs spējam piedāvāt pakalpojumu ar augstu klientu datu aizsardzības drošību un veiktspēju.

 

costcontrol2_ts_icon_700px_b

Elastīga cenu politika

Pastāv izvēles iespēja starp divu veidu videonovērošanas kontrolieriem. Koplietošanas kontrolieris ļaus ierakstus glabāt divas nedēļas, šis risinājums piemērots uzņēmumam ar nelielu kameru skaitu. Izdalītais kontrolieris ir ar plašām parametru konfigurēšanas iespējām un lietotāja noteiktu ierakstu glabāšanas laiku un apjomu.

telecom_for_business

Centralizēta administrēšana

Izdalītais videonovērošanas kontrolieris ļauj vienlaikus  kontrolēt visas kameras, pat ja tās izvietotas dažādos ģeogrāfiskos punktos. Izdalītais videonovērošanas kontrolieris ļauj ērti pievienot vai dzēst lietotājus, kā arī definēt katram lietotājam piešķirtās rīcības tiesības. Klientiem, kuriem nepieciešams neliels skaits kameru ir iespējams izmantot koplietošanas videonovērošanas kontrolieri, kur visi uzstādījumi ir izveidoti pēc noklusējuma.

Ubiquiti videokameru piedāvājums

Advanced security

Easily scale IP surveillance camera networks to hundreds* of plug and play, high-performance devices across multiple locations. Manage and control your system with intuitive software packed with powerful features and analytic capabilities - all without licensing fees or support costs.

Kameru piedāvājums

Izmaksu kalkulators

Controller
Micro
Unifi G3
Unifi G3 DOME
Monthly total
Pilns cenrādis apskatāms šeit

Mūsu klientu ieguvumi

Norādiet savu e-pasta adresi vai telefona numuru un mēs ar Jums sazināsimies