Blogs

TELIA LATVIJA IZSTĀDĒ IBC 2017 PREZENTĒS SAVU UZ MĀKOŅTEHNOLOĢIJĀM BALSTĪTO CDN UN VIDEO PLATFORMAS VERSIJU 2.0

Izstādē Telia prezentēs uz mākoņtehnoloģijām balstīto satura piegādes tīklu (CDN) un video platformu TELIA CLOUDY CDN, kas ļauj raidorganizācijām, OTT satura piegādātājiem un tiešsaistes video publicētājiem uztvert, atskaņot, glabāt, kodēt, pārkodēt, nodrošināt, publicēt un straumēt video saturu neatkarīgi no tā, vai tā ir tiešraide vai VoD, parastais 2D vai 360 VR.

Lasīt

DRAUGIEM GROUP: "SADARBĪBA AR TELIA ĻAUJ MUMS INOVĒT!"

Draugiem Group pateicoties Telia tehnoloģiskajam nodrošinājumam vieni no pirmajiem Latvijā ieviesa interneta protokola IPv6 risinājumu, kas ļauj uzņēmuma pakalpojumiem būt eksportspējīgiem globālajā tirgū, īpaši Āzijā.

Lasīt

ĀTRA, DROŠA UN OPTIMIZĒTA UZŅĒMUMA VIETNE - VIENS NO VEIKSMĪGA BIZNESA PAMATNOSACĪJUMIEM

28.septembrī norisinājās BiSMART platformas organizētā profesijas konference “Uzņēmuma IT vadības un attīstības izaicinājumi”, kurā uzstājās arī Telia Latvija Datu pārraides nodaļas vadītājs Jānis Kuiva ar prezentāciju "Ātra, droša un optimizēta uzņēmuma vietne".

Lasīt

TELIA PAPLAŠINA SATURA PIEGĀDES TĪKLU, PIEVIENOJOT JAUNU MEZGLU RĪGĀ

Telia Company sadarbībā ar Verizon Digital Media Services ir paplašinājis Telia satura piegādes tīkla (Telia CDN) klātbūtni reģionā un atvēris jaunu CDN mezglu Rīgā.

Lasīt

TELIA CLOUDY CDN LAIŽ KLAJĀ BUYDRM KEYOS MULTI-DRM PLATFORMU

Telia mākoņa tiešraides un VoD satura pašapkalpošanās video platforma Cloudy CDN ir izraudzījusies BuyDRM™, lai nodrošinātu DaaS (DRM as a Service), izmantojot BuyDRM KeyOS™ MultiKey™ pakalpojumu.

Lasīt