Blogs

AUGSTSKOLA RISEBA SADARBOJOTIES AR TELIA VEICINĀS JAUNĀKO VIDEO SATURA RADĪŠANAS UN IZPLATĪŠANAS TEHNOLOĢIJU IZMANTOŠANU

Šī gada sākumā RISEBA ar Telia Latvija uzsāka sadarbību, kuras ietvaros uzņēmuma speciālisti konsultēs studentus par jaunāko 360° video tehnoloģiju izmantošanu un video satura izplatīšanu globālā satura piegādes tīklā (Content Delivery Network).

Lasīt

JURISTS ABC: TELIA MĀKOŅPAKALPOJUMI ĻAUJ BŪT MOBILIEM UN NEIEROBEŽOTIEM

"Ērta, ātra tehnoloģisko resursu pieejamība, mobilitāte un neierobežotība - tie ir lielākie Jurists ABC ieguvumi, izmantojot mākoņskaitļošanas risinājumus," teic Jurists ABC uzņēmuma pārstāvis Toms Ritums.

Lasīt

RĪGĀ PIEEJAMI TIEŠI UN NEPASTARPINĀTI OPERATORA LĪMEŅA SAVIENOJUMI AR PASAULĒ VADOŠAJIEM MĀKOŅPAKALPOJUMU SNIEDZĒJIEM

Pateicoties Telia Carrier jaunajam Cloud Connect pakalpojumam, tagad arī Rīgā pieejami tieši un nepastarpināti operatora līmeņa savienojumi ar pasaulē vadošajiem mākoņpakalpojumu sniedzējiem.

Lasīt

TILDE: "UZŅĒMUMI MEKLĒ PATVĒRUMU NO DATU AIZSARDZĪBAS REGULAS PRASĪBĀM MĀKOŅRISINĀJUMOS"

Tuvojoties Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR jeb GDPR) stāšanās spēkā dienai, aizvien vairāk uzņēmumu izvēlas izmantot mākoņrisinājumus, tādējādi nododot rūpes par datu drošību pakalpojuma sniedzējiem.

Lasīt

TELIA KONSULTĒ KLIENTUS PAR DROŠU DATU TĪKLU, JAUDĪGU VIDEO STRAUMĒŠANU UN MICROSOFT POWER BI PRAKTISKO PIELIETOJUMU

29.martā Telia speciālisti klientus sagaidīja uz konsultācijām LU un Microsoft Inovāciju centrā Rīgā, kuru laikā kopā ar kolēģiem no uzņēmuma TVG dalījās pieredzē par to, kā gudri izmantot jaunākos risinājumus uzņēmuma datu tīkla aizsardzībai, kā straumēt tiešraides un video pēc pieprasījuma lielam skaitam skatītāju Internetā, kā izmantot Microsoft Power BI rīku, kā arī to, kādas ir būtiskākās priekšrocības Microsoft Azure izmantošanai.

Lasīt