Blogs

OFFICE 365 - LABI ZINĀMAIS OFFICE, BET MŪSDIENU BIZNESA VAJADZĪBĀM PIELĀGOTĀ, JAUNĀ VEIDOLĀ

Telia kopš šī gada sākuma saviem klientiem Latvijā piedāvā Office 365 - augstu popularitāti ieguvušo Microsoft risinājumu, kas apvieno jau zināmo un pārbaudīto Office programmatūru ar efektīviem koplietošanas rīkiem uzņēmuma darba organizācijai un uzņēmuma tēla stiprināšanai.

Lasīt

PATEICOTIES TELIA MĀKOŅU PAKALPOJUMIEM, LATVIJAS VADOŠĀ E-PASTU MĀRKETINGA KOMPĀNIJA MAILIGEN AUDZĒ BIZNESA APJOMUS

Jautājot “Mailigen”, kādas priekšrocības mākoņskaitļošanas tehnoloģiskā kapacitāte nodrošina pamatbiznesam, uzņēmuma pārstāve Ieva Baranova uzsver: “Ērtā resursu pieejamība, kura ļauj jebkurā brīdī palielināt jaudas. Uzsākot sadarbību ar Telia, sākām izmantot 5 virtuālos serverus, bet nu jau šo skaitu esam vairāk kā dubultojuši.”

Lasīt

AR “APACHE CLOUDSTACK” TELIA PALIELINA KLIENTIEM SNIEGTO VĒRTĪBU UN SAMAZINA PAKALPOJUMU NOKĻŪŠANAI TIRGŪ NEPIECIEŠAMO LAIKU

“CloudStack” ir viens no svarīgākajiem “Telia Latvija” panākumu faktoriem. “CloudStack” ļāva mums palielināt klientiem sniegto vērtību, papildus mūsu tīkliem piedāvājot mākoņa un virtuālā datu centra pakalpojumus. Bet, pats galvenais, tas palīdzēja mainīt organizācijas domāšanas veidu.

Lasīt

KĀ AIZSARGĀT UZŅĒMUMA TĪMEKĻA VIETNI NO ĀRĒJIEM UZBRUKUMIEM?

Mūsdienu biznesā uzņēmuma mājas lapa ir kā vizītkarte. Neprofesionāli izveidota vai nestabila tīmekļa vietne var mest nevajadzīgu ēnu uz uzņēmumu, šādi iedragājot tā slavu un prestižu iespējamo un esošo klientu acīs.

Lasīt

VIRTUALIZĀCIJAS RĪKU SALĪDZINĀJUMS: VMWARE UN XENSERVER

Visi uzņēmumi novērtē iespēju ietaupīt, piemēram, datoru iegādē. Viena iespēja, kā to izdarīt, ir ar virtualizāciju, kas nozīmē radīt virtuālu platformu, kas spēj vadīt vairākas atšķirīgas operētājsistēmas un lietojumprogrammas.

Lasīt